Telefon: 0915 976 133
Email: willytour@willytour.sk

Costa Favolosa - Brazília, Argentína, Uruguay

10 Bar Salone Moliere Trasa plavby 06 Apartmá 15 Divadlo Hortensia 02 Costa Favolosa 01 Costa Favolosa 03 Kajuta vnitřní 04 Kajuta s oknem 05 Kajuta s balkonem 07 Restaurace Duca D'Orleans 08 Bar Camelot 09 Bar Pompadour 11 Kavárna Porta D'Oro 12 Kuřácký salónek Classico Montespan 13 Klub Cavallo Bianco 14 Diskotéka 16 Obchůdky 17 Dětský bazén 18 Horní paluba
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 876023
Cena od: 749 €
Príplatky od: 0 €
Plavby

Výber termínu

02.03.2019 9 dní First Minute 749 € +0 € vlastná

Popis zájazdu

TV nákupná pasáž casino tobogán solárium diskotéka jacuzzi, vírivka miniklub detský kútik thalasso terapia masáž sauna wellness, spa fitness centrum chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Veľká moderná výletná loď Costa Favolosa pre takmer 4 000 pasažierov nadchne interiérmi bohato zdobenými mramorom, onyxom, alabastrom a vykladanými kameňmi Swarovského a sklom z Murana. Príjemným miestom na stretávanie je veľkolepé átrium Dei Diamanti s bohato zdobenými stenami nákupnej galérie a presklenými panoramatickými výťahmi. Skvelá talianska i medzinárodna kuchyňa aj veľký výber nápojov uspokoja aj veľmi náročných hostí.

Vybavenie lode
Ubytování:
Ubytovanie v dvojlôžkových kajutách vnútorných, s oknom alebo s balkónom; v niektorých kajutách je možnosť 1 - 2 prísteliek. Vybavenie: kúpeľňa so sprchou a WC, klimatizácia, satelitný TV, minibar, šatníková skriňa, kozmetický stolík, telefón, sušič vlasov, trezor. Ubytovanie v apartmáne je komfortnejšie, viaže sa k nemu špeciálny servis.  

Strava:
Raňajky, obed aj večera s niekoľkými chodmi sa podávajú v hlavných reštauráciách s obsluhou, počas dňa (okrem večere) je zároveň k dispozícii v samoobslužnej reštaurácii široká ponuka jedál formou švédskych stolov, špecializované reštaurácie sú za príplatok.  

Wellness, šport, kúpanie
Kúpeľný areál Samsara Spa (thalassoterapia, masáže, sauna, para, solárium). Posilňovňa, multifunkčné športové ihrisko, vonkajšie joggingový pruh. 2 vonkajšie bazény, tobogan, bazén, 2 bazény s posuvnou strechou, 5 víriviek.

Zábava
Divadelné show, 4D kino (za poplatok), kasíno, obchodná galéria, internetový kútik, knižnica, veľkoplošná obrazovka pri bazéne, simulátor Grand Prix s jednomiestnou formulou F1 (za poplatok), videohry (za poplatok).

Pre deti
Dobre vybavené herne a 4 kluby s organizovanou zábavou podľa veku detí.

Doprava:
Doprava do prístavu je individuálna, letenky zabezepečíme na vyžiadanie.

1. deň:
Santos (Brazília) | Priplutie: - | Odplutie: 18:00

2. deň:
deň na mori

3. deň:
deň na mori

4. deň:
Buenos Aires (Argentína) | Priplutie: 10:00 | Odplutie: -

5. deň:
Buenos Aires (Argentína) | Priplutie: - | Odplutie: 17:00

6. deň:
Montevideo (Uruguay) | Priplutie: 09:00 | Odplutie: 17:00

7. deň:
deň na mori

8. deň:
deň na mori

9. deň:
Santos (Brazília) | Priplutie: 08:00 | Odplutie: -

Krajiny

Zobraziť všetky »

Plavby

Facebook